Treść artykułu

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ 2022

Dnia 12 października 2022 roku odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Turnieju Piłki Nożnej Chłopców do lat 15 – w randze Mistrzostw Warszawy i Okręgu Warszawskiego Różana Cup. W Turnieju brało udział 9 Drużyn. Niezwykle miło było nam gościć Reprezentacje Szkół z Otwocka, Leszna, Pruszkowa, z ulic Elektoralnej, Karolkowej, Bartniczej i pierwszy raz zawodników ze szkoły z ulicy Czarnieckiego. Naszą szkołę, SPS nr 111, ze wzgledu na ogromne zainteresowanie i poziom sportowy uczniów reprezentowały 2 drużyny. We wspaniałej atmosferze, na bardzo wysokim poziomie sportowym z zachowaniem zasad fair play zostały przeprowadzone zawody. Turniej wygrała reprezentacja ZSS nr 1 z Otwocka 2 miejsce zajęła Reprezentacja Naszej Szkoły a podium zamknęła Reprezentacja z ZSS z Leszna. Nad całością czuwała Pani Dyrektor Leokadia Ogonowska i nauczyciele wychowania fizycznego. Impreza była wspaniała, zapraszamy za rok.