KONSULTACJE

LP NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA DZIEŃ GODZINY

KONSULTACJI

1. Al.  Sharafi Abdulwahid PIĄTEK 10.45 – 11.30
2. Aleksandrowicz – Florek ŚRODA 8.00 – 8.45
3. Borkowska Iwona PONIEDZIAŁEK 12.45 – 13.30
4. Bożym Iwona PIĄTEK 10.00 – 10.45
5. Brzezicka Justyna ŚRODA 16.00 – 16.45
6. Buchholtz – Gorczyńska Maria PONIEDZIAŁEK 16.00 – 16.45
7. Bugnacka Anna CZWARTEK 10.45 – 11.30
8. Chorąży Kinga PIĄTEK  11.15 -12.00
9. Dąbkowska Bożena WTOREK 12.45 – 13.30
10. Frankowski Wojciech ŚRODA 12.45 – 13.30
11. Galicka Magdalena PIĄTEK 10.45 -11.30
12. Greszta Jakub PONIEDZIAŁEK 10.45 – 11.30
13. Guzińska Marta PIĄTEK 8.55 – 9.40
14. Jędrzejczak – Kamińska Edyta ZWOLNIENIE
15. Józefów Aniela PONIEDZIAŁEK 11.45- 12.30
16. Zalewska Zuzanna NAUCZ. IND. =10
17. Jankiewicz Mirosława WTOREK 13.00 – 13.45
18. Kasprzak Joanna CZWARTEK 10.45 – 11.30
19. Ketlińska Katarzyna PIĄTEK 9.50 – 10.35
20. Kępski Przemysław PIĄTEK 10.45 – 11.30
21. Klimowicz Mateusz PIĄTEK 10:45 – 11:30
22. Kłosińska – Monsalve Iwona PIĄTEK 8.00 – 8.45
23. Kmita Jolanta WTOREK 13.35 – 14.20
24. Koch Filip CZWARTEK 10.40 – 11.25
25. Komar Patrycja WTOREK 11.45 – 12.30
26. Kowalska Michalina ŚRODA 10.45 – 11.30
27. Kozieł Anna PONIEDZIAŁEK 11.45 – 12.30
28. Kruk Natalia URLOP
29. Lewandowski Kamil PONIEDZIAŁEK 12.45 – 13.30
30. Malon Łukasz CZWARTEK 7.15 – 8.00
31. Marczewski Marcin PONIEDZIAŁEK 11.45- 12.30
32. Maryniak Michał ŚRODA 9.50 – 10.35
33. Mika Jakub PONIEDZIAŁEK 10.45 – 11.30
34. Modzelewska Ewa CZWARTEK 13.35 – 14.20
35. Nowakowska Monika PONIEDZIAŁEK 11.45 – 12.30
36. Ogonowska Leokadia KONSULTACJE USTALANE TELEFONICZNIE
37. Olejarz Filip PONIEDZIAŁEK 9.50 – 10.35
38. Peberdy Anna WTOREK 12.45 – 13.30
39. Piętka Magdalena ŚRODA 10.45 – 11.30
40. Rolnik Małgorzata ŚRODA 8.00 – 8.45
41. Rutkowski Przemysław PIĄTEK 11.45 – 12.30
42. Sikorska Anna ŚRODA 11.45 – 12.30
43. Socha Alicja PONIEDZIAŁEK 9.50 – 10.35
44. Strzelecki Kamil PONIEDZIAŁEK 11.45 – 12.30
45. Suchodolska Małgorzata PIĄTEK 10.45 – 11.30
46. Suszyńska Małgorzata WTOREK 11.45 – 12.30
47. Szyszka Jolanta URLOP
48. Śledziewski Sławomir ŚRODA 8.55 – 9.40
49. Trzaskowska Paulina ŚRODA 12.45 – 13.30
50. Walczak Paulina PIĄTEK 13.00 – 13.45
51. Warmowska Beata CZWARTEK 8.55 – 9.40
52. Wesołowska Olga WTOREK 9.50 – 10.35
53. Wiatrzyk Piotr PONIEDZIAŁEK 16.00 – 16.45
54. Winiarska Ilona CZWARTEK 13.30 – 14.15
55. Wodzicki Rafał PONIEDZIAŁEK 8.55 – 9.40
56. Wójcicka Karolina CZWARTEK 9.50 – 10.35
57. Żyła Mariola PONIEDZIAŁEK 10.45-11.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.