JUBILEUSZ 90 – LECIA SZKOŁY

Dnia 24 maja 2024r. odbędzie się uroczystość z okazji 90-lecia naszej szkoły.

Jesteśmy w trakcie przygotowań do tego święta. Nauczyciele i uczniowie przygotowują przedstawienie pt. ,,Mój portret”, projektują i wykonują prace plastyczne we współpracy ze Sztukarnią przy ul. Odolańskiej. Powstanie film poświęcony historii naszej szkoły przy współpracy z osobami ze świata kultury.

Koordynator projektu – Małgorzata Suszyńska

Zapraszamy do naszego projektowego archiwum, a po więcej zdjęć zapraszamy na szkolnego Facebook’a. 🙂

28 lutego

Zaczęliśmy przygotowania do tworzenia dekoracji z okazji jubileuszu 90-lecia szkoły. Motywem przewodnim będą autoportrety uczniów. Pani Małgorzata Suszyńska – koordynator uroczystości, pomysłodawczyni motywu dekoracyjnego, zaprosiła do współpracy panią Katarzynę – na co dzień prowadzącą warsztaty artystyczne w Centrum Edukacyjnym Sztukarnia. Uczniowie uczą się jak etapami przygotować autoportret, szkicują, mieszają, malują, bawią się sztuką 🙂 Zajęcia 10/10. Pracują wieloetapowo. Po warsztatach wykańczają swoje dzieła na zajęciach plastycznych. Już wiemy, że efekt będzie niesamowity.

 

14 marca

Przygotowania do Wielkiego Dnia trwają 😉 Przypomnę, że jest nim, a raczej będzie, jubileusz 90-lecia naszej szkoły ♥️
Zajęcia z Panią Kasią 🎨🖌️ze Sztukarnia cieszą się dużym zainteresowaniem, nie tylko wśród uczniów ale i nauczycieli 🙂☺️ Zapraszamy do kolejnej odsłony warsztatów portretowych ☺️
Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.